null

Trening pamięci dla seniorów

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Zapraszamy Seniorów na organizowane przez Urząd Dzielnicy Wesoła warsztaty pamięci.

Zadanie współfinansowane jest ze środków otrzymanych przez Miasto Stołeczne Warszawa od Samorządu Województwa Mazowieckiego w ramach wsparcia inicjatyw Rad Seniorów.

 

Planujemy utworzyć trzy 10-cio osobowe grupy i w każdej grupie przeprowadzić 10 godzin zajęć warsztatowych. Zamierzonym celem realizacji warsztatów jest poprawa pamięci oraz logicznego myślenia.

Planowany termin rozpoczęcia zajęć to druga połowa września 2022 roku. Po szczegółowe informacje  oraz  zapisy należy kierować się  od poniedziałku 19 września 2022 roku do Centrum Aktywności przy Ośrodku Pomocy Społecznej Dzielnicy Wesoła przy ulicy Spokojnej 2, oraz pod nr telefonu 785 501 605.

Na zielonym tle zdjęcie starszego mężczyzny z hantlami. Obok i poniżej zdjęcia napisy: Trening pamięci dla seniorów. Trzy dziesięcioosobowe grupy, 10 godzin zajęć warsztatowych, bezpłatny udział, zapisy od dziewiętnastego września. Zadania pod nazwą "Integracja i aktywizacja seniorów w Wesołej" współfinansowane jest ze środków otrzymanych od samorządu województwa mazowieckiego.