null

Otwarcie lodowiska - 13 grudnia 2022

Drukuj otwiera się w nowej karcie

UWAGA! W związku z dużymi opadami śniegu, prowadzone są prace przy odśnieżaniu lodowiska usytuowanego przy ul. Armii Krajowej 72. Planujemy otworzyć je dzień później (13 grudnia) o godz. 16.00.

Lodowisko będzie dostępne dla mieszkańców aż do 26 lutego 2023 r., a korzystanie z lodowiska jest bezpłatne.

Na miejscu można wypożyczyć łyżwy, obowiązuje zwrotna kaucja w wysokości 10 zł od pary. Dla najmłodszych dostępne są chodziki. Przypominamy o kwestiach bezpieczeństwa i używaniu kasków ochronnych.

Umiejętności jazdy na łyżwach można rozwijać w dni powszednie w godzinach od 16.00 do 21.00, a w weekendy od 11.00 do 22.00. Od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 15.00 z lodowiska mogą korzystać uczniowie dzielnicowych placówek oświatowych w ramach lekcji wychowania fizycznego.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego spędzenia czasu podczas imprezy na lodowisku, która planowana jest na drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Więcej informacji podamy przed samym wydarzeniem.

Dzięki zaangażowaniu mieszkańców już w styczniu zostanie uzupełniony sprzęt sportowy. W ramach budżetu obywatelskiego zostaną zakupione nowe łyżwy oraz chodziki z siedziskiem. Również dzięki Państwa głosom, oddanym w budżecie obywatelskim, od stycznia ruszamy z bezpłatnymi lekcjami nauki jazdy na łyżwach dla dzieci i dorosłych. Więcej informacji podamy w mediach społecznościowych.

Życzymy miło i aktywnie spędzonego czasu na lodowisku!