LVIII sesja Rady Dzielnicy Wesoła

monitor tv, godło Polski, flagi Polski, Unii Europejskiej, Warszawy
Autor: UD

LVIII stacjonarna sesja Rady Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy odbędzie się 16 listopada 2022 roku o godzinie 14.15.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji.
  2. Przedstawienie porządku obrad LVIII sesji Rady Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.
  3. Przyjęcie protokołu z obrad LVII sesji Rady Dzielnicy Wesoła m.st. Warszawy.
  4. Stan realizacji budżetu za III kwartały 2022 roku.
  5. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia opinii do proponowanych zmian w załączniku dzielnicowym do uchwały budżetowej Miasta Stołecznego Warszawy na 2022 rok – druk nr 228
  6. Projekt uchwały w sprawie wyrażenia opinii do proponowanych zmian w załączniku dzielnicowym do uchwały budżetowej Miasta Stołecznego Warszawy na 2022 rok – druk nr 229
  7. Informacja o stanie utrzymania czystości w dzielnicy oraz ocena nowego systemu gospodarki odpadami.
  8. Informacja o stanie przygotowań do zimy w dzielnicy.
  9. Informacja o stopniu zaawansowania robót inwestycyjnych i remontów w dzielnicy.
  10. Interpelacje i zapytania radnych.
  11. Informacja Burmistrza o pracy Zarządu Dzielnicy Wesoła w okresie międzysesyjnym.
  12. Udzielanie odpowiedzi na zadane zapytania.
  13. Wolne wnioski i informacje.
  14. Zakończenie sesji.

Druki dostępne na stronie Biuletynu Informacji Publicznej.

Transmisja z obrad na stronie Urzędu Dzielnicy, w zakładce “Sesja Rady Dzielnicy. Transmisja on-line” w sekcji "Dowiedz się więcej" w niższej części strony głównej.