Konkurs „Opowieść o Wesołej” trwa! Zapraszamy do udziału

Wszystkich, którzy lubią tworzyć opowieści i mają powyżej 13 lat, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie literackim Biblioteki Publicznej w Wesołej pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wesoła. To wyjątkowy konkurs, gdyż jest organizowany z okazji 20-lecia włączenia Wesołej w struktury Miasta Stołecznego Warszawy!

Przedmiotem konkursu „Opowieść o Wesołej” jest utwór literacki, adresowany do młodszych dzieci. Praca konkursowa ma być fikcyjną opowieścią, legendą lub baśnią nawiązującą w swojej fabule do rzeczywistych wydarzeń, postaci, miejsc, tradycji, flory i fauny, które charakteryzują Wesołą.

Do wygrania atrakcyjne nagrody!

• Pierwsze miejsce – 3000 zł
  • Drugie miejsce – 2000 zł
  • Trzecie miejsce – 1000 zł

Prace należy przesłać do 11 listopada 2022 roku na adres: konkurs.wesola@bibliotekawesola.pl
Regulamin konkursu i więcej informacji: http://bibliotekawesola.pl/?p=11153

Plakat w zielono beżowej tonacji kolorystycznej z treścią: Ogólnopolski konkurs literacki "Opowieść o Wesołej" pod patronatem Burmistrza Dzielnicy Wesoła miasta stołecznego Warszawy. Przedmiotem konkursu jest utwór literacki adresowany do młodszych dzieci: fikcyjna opowieść, legenda lub baśń nawiązująca w swojej fabule do rzeczywistych wydarzeń, postaci, miejsc, tradycji, flory i fauny charakteryzujących Wesołą. Prace należy przesłać do 11 listopada 2022 r. na adres konkurs.wesola@bibliotekawesola.pl. Konkurs jest skierowany do wszystkich (+13 lat). Atrakcyjne nagrody! Regulamin konkursu na stronie www.bibliotekawesola.pl. Na dolnym marginesie plakatu znajduje się biały pasek, a na nim: z lewej strony logo biblioteki publicznej w dzielnicy Wesoła miasta stołecznego Warszawy, po środku napis "Wesoła 20 lat dzielnicą Warszawy", a z prawej - logo "Zakochaj się w Warszawie w Wesołej".