null

Dziesięć niezwykłych kobiet z szansą na tytuł Warszawianki Roku 2021

Drukuj otwiera się w nowej karcie
Dziesięć niezwykłych kobiet z szansą na tytuł Warszawianki Roku 2021

Do 22 października każdy może oddać głos na swoją faworytkę w plebiscycie Warszawianka Roku 2021. Spośród 77 kandydatek kapituła konkursu wyłoniła 10 kobiet, które będą ubiegać się o ten tytuł.

Warszawianka Roku to plebiscyt honorujący kobiety, które swoją działalnością społeczną lub zawodową w sposób szczególny przyczyniły się do rozwoju i promowania Warszawy. Nominowane do tytułu Warszawianki Roku 2021 zostały: Katarzyna Augustynek, Sylwia Chutnik, Kamila Górniak, Marina Hulia, Agnieszka Kępka, Olga Kozierowska, Marta Lempart, Agnieszka Sikora, Wanda Traczyk-Stawska oraz Magdalena „Lusia” Żagałkowicz.

Kiedy i jak głosować?

Głosy można oddawać: elektronicznie, za pomocą formularza znajdującego się na stronie https://warszawiankaroku.um.warszawa.pl/ podczas wydarzeń miejskich, których lista zostanie opublikowana na profilu wydarzenia na Facebooku lub papierowo, za pomocą formularza dostępnego na stronie https://warszawiankaroku.um.warszawa.pl/.

Wypełniony formularz można wysłać elektronicznie na adres: warszawiankaroku@um.warszawa.pl lub dostarczyć pocztą lub osobiście do Biura Marketingu Miasta na ul. Senatorskiej 36, 00-095 Warszawa, p. 203, z dopiskiem „Warszawianka Roku” na kopercie.

Głosowanie trwa od dzisiaj do 22 października (w przypadku głosowania internetowego do godz. 23:59, a w przypadku głosowania papierowego do godz. 16:00).

Wyniki plebiscytu zostaną ogłoszone 9 listopada podczas uroczystej gali, a także opublikowane na stronie warszawiankaroku.um.warszawa.pl i na miejskich profilach w mediach społecznościowych.