null

VI Przegląd Młodych Talentów - Artystyczna Wesoła

Drukuj otwiera się w nowej karcie

Ośrodek Kultury w Wesołej wraca z "Artystyczną Wesołą"! Zgłoszenia do 29 kwietnia!

Przegląd jak zwykle dotyczy wszelkich prezentacji artystycznych, scenicznych i estradowych takich jak: teatr, kabaret, piosenka, taniec. Organizatorzy zapraszają dzieci i młodzież reprezentujące placówki kultury, przedszkola, szkoły oraz instytucje i organizacje prowadzące działalność kulturalną na terenie dzielnicy.

Zgłoszenia uczestników przyjmowane są do 29 kwietnia 2022 roku, a sam przegląd odbędzie się 12 maja w Klubie Kościuszkowca.

Karta zgłoszenia oraz regulamin dostępne na stronie www.domkulturywesola.net.

Aby wziąć udział w Przeglądzie należy wypełnioną kartę zgłoszenia przesłać na adres e-mail: program.ok@domkulturywesola.net.

 
Na żółtym tle po lewej i po prawej stronie jest taka sama grafika obrazująca struny gitary. Pod strunami czarne koła, które wyglądają jak głośniki lub obiektywy kamery. Na środku czarny znak w kształcie wycięcia na skrzypcach, a pod nim inny czarny kształt - jak kostka do gry na gitarze. Napisy na plakacie: Szósty przegląd młodych talentów Artystyczna Wesoła. 12 maja Klub Kościuszkowca. Plac Wojska Polskiego 129. Zgłoszenia do 29 kwietnia! Szczegóły: www.domkulturywesola.net Na samym dole plakatu biały pasek, a na nim logotypy organizatora, partnerów i patronów: Ośrodka Kultury w Dzielnicy Wesoła, Klubu Kościuszkowca, Dzielnicy Wesoła (czyli znak Zakochaj się w Warszawie w Wesołej), Piekarni Putka, Czasopisma "Wiadomości Sąsiedzkie Wesoła", Czasopisma "Mieszkaniec".